Lenze Marka ürünler

Ana SayfaLenzeLenze i950 Servo Sürücü

Lenze i950 Servo Sürücü

i950 servo sürücü esnekliği ve hızı ile geleceğe yönelik bir sürücüdür. i950 servo sürücü otomasyon platformumuza kolaylıkla entegre olur.

Lenze i950 Servo Sürücü

i950 servo sürücü Lenze esnekliği ve hızı ile geleceğe yönelik bir sürücüdür. i950 servo sürücü Lenze otomasyon platformumuza kolaylıkla entegre olur. i950 servo sürücü Lenze otomasyon platformumuza kolaylıkla entegre olurken, bu özellik kompakt bir servo sürücünün temelidir. Aynı mimari, aynı mühendislik ve aynı uygulama yazılımının kullanımı, sürücü tabanlı ve denetleyici tabanlı otomasyon arasındaki sınırları ortadan kaldırır. Hızlı uygulamalar için yazılımı ve araç kutusu tüm ürünler için kullanılabilir.

FAST ile, ürünün FAST uygulamaları hemen kullanıma sunulabildiğinden ve yalnızca parametrelendirme yoluyla ilgili makine görevine uyarlanabildiğinden, kullanıcılar için birçok işlemi yapabilme becerisini kolaylaştırır. Ancak gerekirse, kullanıcıların talep ve özel gereksinimlerine göre çok daha kolay ve hızlı bir şekilde uyarlanabilir veya genişletilebilirler.

Yukarıdaki genel özelliklere ek olarak, 22 ila 110 kW aralığında denetleyici tabanlı sistemindeki i700 servo sürücünün de performansının artmasını sağlar.

Lenze i950 Servo Sürücü Özellikleri

Tek bir platform, bir kullanıcı isteğine göre esnek bir şekilde ölçeklenebilir: ürün, modüler makine çözümleri için uyumlu bir Lenze otomasyon platformunun tamamlayıcı unsurudur ve yalnızca bir hareket eksenli en küçük makine modülünden karmaşık çok eksenli sistemlere kadar esnek bir şekilde ölçeklenebilir.

HIZLI uygulamalar, hemen kullanılabilir: Ürün, EASY Starter aracılığıyla çok kolay seçilebilen ve hemen kullanılabilen FAST “Inside” teknoloji uygulamalarıyla birlikte gelir.

Geleceğe hazır ve Endüstri 4.0’a hazır: PLCopen, IEC61131-3 ve CIA402 gibi açık standartlar sayesinde, OEM’in halihazırda tamamlanmış mühendislik çalışmalarını bugün ve gelecekte farklı uygulamalar için tekrar tekrar kullanmasını mümkün kılıyoruz .
Ürünün kompakt tasarımı: i950’nin tüm versiyonları çok kompakt bir tasarıma sahiptir ve 15 kW’a kadar 250 mm derinliğindeki kontrol kabinlerine entegre edilebilir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi, fiyat, montaj, teknik özellikler, yazılım detayları ve diğer sorularınız için lütfen ürün ve markanın Türkiye yetkilisi Sefa Otomasyon ile iletişime geçiniz. Türkiye’nin her noktası ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu bölgelerine de firmamız tarafından otomasyon hizmetleri, diğer ürün satışları, montaj ve kurulum ile birlikte teknik ve yazılım desteğimiz mevcuttur.