Lenze Marka ürünler

Ana SayfaLenzeSafety Controller C250-S

Safety PLC C250-S Lenze Kontrol Paneli

Safety PLC C250-S Lenze kontrol paneli ile tanışın. Otomasyon sisteminde tam güvenliği sağlamak için Safety PLC C250-S Lenze kontrol paneli.

Safety Controller C250-S

Safety PLC C250-S Lenze kontrol paneli ile tanışın. Otomasyon sisteminde tam güvenliği sağlamak için Safety PLC C250-S Lenze kontrol paneli. Sistemdeki güvenlik önce sürücülerle değil, kontrol seviyesinde başlar. Kontrol paneli yazılımının Safety PLC C250-S içerecek şekilde genişletilmesiyle, güvenlik mühendisliği, kontrol ve sürücü görevleri için eksiksiz bir otomasyon çözümü sağlanır. Güvenlik I/O sistem 1000 modülü ile doldurulmuş, makine modülündeki tüm güvenlik hususları değerlendirilebilir. Veri aktarımı için EtherCAT kullanılır.

Safety PLC C250-S Lenze Kontrol Paneli Özellikleri

DIN rayını kullanarak kolay montaj için kompakt kontrolör c250-S

Ek kablolama olmadan entegre bağlantıya sahip doğrudan istiflenebilir güvenlik I / O modülü

Hızlı kurulum için güvenlik G / Ç modülünün geçmeli bağlantıları

Portföy genişletmesi, makine bileşenlerinde azalma anlamına gelir

PL e / SIL 3 sayesinde yüksek kaliteli çözüm

Safety Controller C250-S
Safety Controller C250-S

Sistemin güvenliği ile başlamıyor önce sürücüler, ancak kontrol düzeyinde. Denetleyicinin genişletilmesiyle güvenlik fenetleyicisini içeren yazılım c250-S tam bir otomasyon çözümü güvenlik mühendisliği için sağlanmıştır ve kontrol ve sürüş görevleri. İle zirvede güvenlik I / O modülü, tüm güvenlik hususları makine modülünde değerlendirilebilir. Veri aktarımı için EtherCAT kullanılır.

Makine modülü çözümü gerçekten bu kadar kolay görünebilir. Modüler sistemi basitçe genişletin

HIZLI makine modülü çözümlerine ulaşılır bir kontrolör ve ilgili servo ile günler sürücüler. Bu çözüm artık entegrasyonla zirvede güvenlik kontrolörünün. Aynı ağı kullanarak EtherCAT, sistem topografyası aynıdır.

Güvenlik kontrolörü, PLC Designer mühendislik aracı, kontrolör 3200 C ve servo sürücü

Sürücü tabanlı güvenlikten denetleyici tabanlı güvenliğe; bu yeni basitlik diğer şeylerin yanında görülebilir gözle görülür şekilde azaltılmış kablolama miktarında. Bu Lenze denetleyicilerinin doğrudan birbirine bağlanmasının sonucu güvenlik ve hareket için – hazır ürüne ek olarak FAST Uygulamasından yazılım çözümleri Yazılım Araç Kutusu. Dolayısıyla pratikte HIZLI bir modül örneğin, çapraz geçişteki azalmayı kontrol edebilir hız iken aynı zamanda güvenlik kontrolörü sistem içinde güvenli maksimum izleyebilir hız.